Sport
Terner personalnegy –zawód marzeń? 

 

 

Coraz popularniejsze ostatnimi czasy stają się szkolenia na trenera personalnego. Dzieje się tak, bo od kilku lat obserwujemy modę na aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Coraz więcej ludzi interesuje się tym od strony praktycznej i poszerza swoją wiedzę w tym temacie. Z drugiej strony ludzie stają się bardziej świadomi i faktycznie chcą zmieniać swój styl życia, dzięki czemu chętnych do korzystania z usług trenera jest coraz więcej.  I choć liczba  trenerów na każdej siłowni także się zwiększa, to klientów nikomu nie brakuje. Rynek jest wciąż nienasycony.

dieta (sxc.hu)

dieta (sxc.hu)

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na zdobycie tytułu trenera personalnego? Po pierwsze, kursy te są łatwiejsze niż szkolenia forex.  Poza tym, wiąże się to z zarabianiem dużych pieniędzy. Indywidualne treningi personalne na siłowni, to droga usługa, ale decyduje się na nią wiele osób- zarówno nowicjuszów, jak i zawodowców, którzy przygotowują się do wystąpienia na scenie podczas zawodów i potrzebują mentora. Kolejnym źródłem dochodów jest układanie diet. Niektórzy wliczają to w usługę treningu, ale można też ustalić oddzielny cennik. Diety, z resztą jak i plany treningowe, można układać w domu i wysyłać klientom drogą internetową. Z tego wynika kolejny plus – mamy nieograniczone lokalizacją pole działania. Nasz profil  mogą odnaleźć ludzie nawet spoza granic Polski i nic nie stoi na przeszkodzie, aby współpracować on-line.  Dodatkowym zarobkiem może być także praca w siłowni lub klubie fitness a także niestandardowe współprace. Możemy na przykład zostać ambasadorem firmy, na przykład producenta odzieży sportowej lub odżywek dla kulturystów. Z tego tytułu otrzymujemy kolejne dochody.

Tym sposobem zarabiamy na pasji. To nie takie trudne!

About the author

Related Post